0.332 245 26 36

Teknolojik Sistemler

Tüm beyaz eşya bakım ve onarımlarınız en son teknoloji sistemleri kullanılarak, Sorunsuz iş teslimi ahlakı yapılır.

Güvenilir Hizmet

Yaptığımız her iş yapacağımız işler için referanstır. Biz profesyonel ekibimize tecrübemize güveniyoruz.

7/24 Destek

Eşyalarınız için 7/24 saat servisimize ulaşabilir, ayrıntılı bilgi alabilir ve tüm sorunlarını beklemeden çözebilirsiniz.

Özel Servis

Konya Beyaz Eşya Özel Servisi

Ülkemiz teknoloji alanında son yıllarda büyük gelişmeler sağlamaktadır.  Kurtlar Soğutma olarak Özellikle beyaz eşya sektöründe çok önemli markalar çok kaliteli ürünler üretmekte ve bunları yurt dışına da satabilmektedir. Ariston marka beyaz eşyalar da ülkemizde çok kullanılan ve işlevselliği ve kalitesiyle çok beğenilmektedir. Ancak beyaz eşyalar ( buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ) elektronik ürünler olduğu için yanlış kullanımlarda çabucak arızalanmakta ve kullanıcıları zor durumda bırakabilmektedir. Bu eşyaları mutlaka kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanmalı ve ürünlerin ömürlerinin daha uzun olmasını sağlamalısınız. Bununla beraber yine de bazı arızalar meydana gelebilir. Bu durumda da en yakın servis hizmeti veren firmaya başvurmalısınız.

Konya Beyaz Eşya Servisi geniş bir servis ağına sahiptir ve Konya ’daki  tüm bölgelere servis hizmeti verilmektedir. Beyaz eşyalarda servis hizmetleri aksadığında evlerde zor anlar yaşanmakta ve bu cihazların alternatifleri olmadığı için bütün işler aksamaktadır. Bu yüzden de servis hizmetinin som derece hızlı olması gerekmektedir. Ülkemizde artık servis hizmetleri müşteri memnuniyeti ön plana alınarak yapılmaktadır. Ariston servis hizmetlerini yapan firmamız en kaliteli servis hizmetini de yapmaktadır. Kurtlar Soğutma Firmamızın en temel ilkesi hızlı servistir. Beyaz eşyalarınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda hemen bize başvurmanız gerekmektedir. Bize telefonla ya da internet sitemizden kolayca ulaşabileceksiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra size vereceğimiz saatte ekiplerimiz gelecek ve arızanızı çözecektir.
" """

KONYA'DA VERDİĞİMİZ HİZMET MARKALARI

AEG ELECTROLUX KONYA SERVİSİ

ALTUS KONYA SERVİSİ

ARÇELİK KONYA SERVİSİ

ARİSTON HOTPOİNT KONYA SERVİSİ

AUER KONYA SERVİSİ

BEKO KONYA SERVİSİ

BOSCH KONYA SERVİSİ

LUXEL KONYA SERVİSİ

PROFİLO KONYA SERVİSİ

SİEMENS KONYA SERVİSİ

TERMİKEL KONYA SERVİSİ

VESTEL KONYA SERVİSİ

SAMSUNG KONYA SERVİSİ

LG KONYA SERVİSİ

Markalar

Hizmetler

Destek Hattı