0.332 245 26 36

Teknolojik Sistemler

Tüm beyaz eşya bakım ve onarımlarınız en son teknoloji sistemleri kullanılarak, Sorunsuz iş teslimi ahlakı yapılır.

Güvenilir Hizmet

Yaptığımız her iş yapacağımız işler için referanstır. Biz profesyonel ekibimize tecrübemize güveniyoruz.

7/24 Destek

Eşyalarınız için 7/24 saat servisimize ulaşabilir, ayrıntılı bilgi alabilir ve tüm sorunlarını beklemeden çözebilirsiniz.

PROFİLO KONYA SERVİSİ
PROFİLO KONYA SERVİSİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER;

PROFİLO KONYA SERVİSİ
profiloProfilo en tanınmış beyaz eşya markası halinde bir dünya markasıdır. Aynı zamanda ürün kalitesiyle de tanınan bir buluştur. 7/24 hizmet ekibiyle de her türlü arıza ve memnuniyet bilgilerinizlede yanınızdadır.
PROFİLO KONYA SERVİSİ her ihtiyaca yönelik servis seçenekleri ile hizmet vermektedir. PROFİLO KONYA SERVİSİ farklı hizmet seçenekleriyle müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Birçok beyaz eşya firmalarına göre daha ekonomik ve kalite adıyla müşteri memnuniyeti sunmaktadır.
Kuşkusuz almak istediğiniz beyaz eşyalarınız hem eviniz hem de iş yeriniz için çok daha kullanışlı olacaktır. Bireysel tercihinize uygun olarak PROFİLO KONYA SERVİSİ sizler için sürekli geliştirmekte olduğu ekibiyle her zaman en yeni teknolojiler ve müşteri memnuniyeti esasıyla sizlerin yanındadır.
PROFİLO KONYA SERVİSİ Birçok Alanda Hizmet Vermektedir
Bireysel ya da işyeri ihtiyaçlarınıza her türlü hizmet alabilirsiniz. 7/24 müşteri temsilcilerimizle görüşüp her türlü beyaz eşya temini ve arıza hattı ile sizlere hizmet vermekteyiz. PROFİLO KONYA SERVİSİ HİZMETLERİMİZ;

  • Buzdolabı
  • Fırın
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Şofben
  • Klima
  • Küçük Ev Aletleri
  • Derin dondurucu ve ankastreler

Daha sayamayacağımız bir çok eşyalarımız için bayilerimize bekliyoruz.
Şehir merkezlerinde ve AVM de PROFİLO KONYA SERVİSİ markalı her türlü beyaz eşyalarımızı bulabilir ve garantilerinin arkasında duran bir firmayla memnun kalabilirsiniz PROFİLO KONYA SERVİSİ müşterilerine bu avantajı sağlamaktadır.
GÜVENİLİR HİZMET
PROFİLO KONYA SERVİSİ olarak firmamız tüm firma kaynaklı arızalarına cevap verir ve ürünlerinin daima arkasında durur. PROFİLO KONYA SERVİSİ müşteri memnuniyeti adına her türlü hizmet vermekle beraber kaliteyi sizlere sunmaktadır.
PROFİLO KONYA SERVİSİ İLK TERCİHİNİZ OLSUN.
Her alanda başarısını kanıtlamış olan firmamız ne olursa olsun sürekli müşteri odaklı çalışarak işlerinin aleyhine eşsizliği yakalamak ister. Çünkü mutlu müşteri, mutlu müşteriler doğuracaktır PROFİLO KONYA SERVİSİ ni arayarak her türlü hizmet ve danışmanlığı alabilir ve ihtiyaçlarınızın doğrultusunda hareket ederek mağduriyetleri ortadan kaldırmaktayız.

 

Markalar

Hizmetler

Destek Hattı